"Ümitvar olunuz, şu istikbal inkılâbı içinde en yüksek gür sada İslâm'ın sadası olacaktır."

Piyasalar

RSS Adresleri

RSS nedir?

RSS, yeni eklenen içeriğin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan özel bir XML veri formatıdır.

Ne faydası var?

RSS kaynaklarımızı takibe alarak Yeni Asya haber portalındaki son haberlere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Güncel haberlere yayına giriş anından itibaren ulaşma imkanınız olur.

RSS kaynaklarını nasıl kullanacağım?

RSS kaynaklarını takip etmek ve haberleri alabilmeniz için bilgisayarınızda bir RSS okuyucu program mevcut olmalıdır.

Bir RSS okuyucu edindikten sonra ilgilendiğiniz kategorinin RSS adresini programınızın yeni kaynak kısmına eklemeniz yeterli.

Yeni Asya haber portalına ait RSS adreslerini aşağıda bulabilirsiniz:

Son Dakika: http://www.yeniasya.com.tr/rss/son-dakika

Manşet: http://www.yeniasya.com.tr/rss/manset

Gündem: http://www.yeniasya.com.tr/rss/gundem

Yurt Haber: http://www.yeniasya.com.tr/rss/yurt-haber

Dünya: http://www.yeniasya.com.tr/rss/dunya

Ekonomi: http://www.yeniasya.com.tr/rss/ekonomi

Kültür Sanat: http://www.yeniasya.com.tr/rss/kultur-sanat

Spor: http://www.yeniasya.com.tr/rss/spor

Politika: http://www.yeniasya.com.tr/rss/politika

Eğitim: http://www.yeniasya.com.tr/rss/egitim

Otomobil: http://www.yeniasya.com.tr/rss/otomobil

Bilim Teknoloji: http://www.yeniasya.com.tr/rss/bilim-teknoloji

Yazarlar: http://www.yeniasya.com.tr/rss/yazarlar

Dizi: http://www.yeniasya.com.tr/rss/dizi

Lahika: http://www.yeniasya.com.tr/rss/lahika

Aile Sağlık: http://www.yeniasya.com.tr/rss/aile-saglik

Röportaj: http://www.yeniasya.com.tr/rss/roportaj

Enstitü: http://www.yeniasya.com.tr/rss/enstitu

Elif: http://www.yeniasya.com.tr/rss/elif

Pazar Ola: http://www.yeniasya.com.tr/rss/pazar-ola

Hafta Sonu: http://www.yeniasya.com.tr/rss/hafta-sonu

Ramazan: http://www.yeniasya.com.tr/rss/ramazan

Karikatür: http://www.yeniasya.com.tr/rss/karikatur

Gün Gün Tarih: http://www.yeniasya.com.tr/rss/gun-gun-tarih

Video Galeri: http://www.yeniasya.com.tr/rss/video

Foto Galeri: http://www.yeniasya.com.tr/rss/foto-galeri

Okunma Sayısı: 61058
(*)

Namaz Vakitleri

  • İmsak

  • Güneş

  • Öğle

  • İkindi

  • Akşam

  • Yatsı