"Ümitvar olunuz, şu istikbal inkılâbı içinde en yüksek gür sada İslâm'ın sadası olacaktır."

Piyasalar

İDO tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti

02 Aralık 2016, Cuma 11:13
Marmara denizindeki lodos nedeniyle İDO tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti.

İDO'dan yapılan açıklamada iptal edilen hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsleri seferleri ise şöyle belirtildi:

11:30 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

11:45 Yalova - Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

11:45 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

12:00 Bostancı - Yenikapı - Bandirma Deniz Otobüsü

12:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü

12:50 Kadıkoy-Yenikapi-Bursa Deniz Otobüsü

14:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

14:50 Kadiköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

16:00 Bandırma - Yenikapı - Bostancı Deniz Otobüsü

DHA

Okunma Sayısı: 256
YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan haber ve yazıların tüm hakları Yeni Asya Gazetesi'ne aittir. Hiçbir haber veya yazının tamamı, kaynak gösterilse dahi özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haber veya yazının bir bölümü, alıntılanan haber veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar

(*)

(*)

(*)

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. İstendiğinde yasal kurumlara verilebilmesi için IP adresiniz kaydedilmektedir.
    (*)

    Namaz Vakitleri

    • İmsak

    • Güneş

    • Öğle

    • İkindi

    • Akşam

    • Yatsı