Abonelik
E-gazete
  2 Eylül 2014 Salı
Ana Sayfa Güncel Yurt Haber Yazarlar Dünya Ekonomi Kültür Sanat Spor Medya-Politik Eğitim Otomobil Bilim ve Teknik Lahika Görüş
 

12 14 16 18

İşte UEFA Avrupa Ligi eşleşmeleri 19.07.2013
UEFA Avrupa Ligi′nde yer alan Trabzonspor ve Bursaspor′un 3. ön eleme turu rakipleri belli oldu. İşte UEFA Avrupa Ligi eşleşmeleri
 

Trabzonspor, Dinamo Minsk - Lokomotiva Zagreb galibi ile oynayacak (Lokomotif Zagrep  ilk maçı 2-1 kazandı)

Bursaspor,  Vovodina-Honved galibiyle oynayacak.  (Vovodina ilk maçı 2-0 kazandı.

 

İşte UEFA Avrupa Ligi eşleşmeleri;

FC Chornomorets Odesa (UKR)/FC Dacia Chisinau (MDA) v FK Crvena Zvezda (SRB)/ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)

Swansea City FC (ENG) v Malmö FF (SWE)/Hibernian FC (SCO)


Sevilla FC (ESP) v FK Mladost Podgorica (MNE)/FK Senica (SVK)


AS Saint-Étienne (FRA) v FC Shakhtyor Soligorsk (BLR)/FC Milsami Orhei (MDA)

FC Irtysh Pavlodar (KAZ)/NK Široki Brijeg (BIH) v Udinese Calcio (ITA)


FC Petrolul Ploieşti (ROU)/Vikingur (FRO) v Vitesse (NED)


HNK Hajduk Split (CRO)/FK Turnovo (MKD) v FC Dila Gori (GEO)/Aalborg BK (DEN)


FK Jablonec (CZE) v Strømsgodset TF (NOR)/Debreceni VSC (HUN)

FK Ventspils (LVA)/AS Jeunesse Esch (LUX) v Maccabi Haifa FC (ISR)/FC Khazar Lankaran (AZE)


Skonto FC (LVA)/FC Slovan Liberec (CZE) v FC Zürich (SUI)


FK Kukësi (ALB)/FK Sarajevo (BIH) v FC Metalurh Donetsk (UKR)


Qarabağ FK (AZE)/GKS Piast Gliwice (POL) v Anorthosis Famagusta FC (CYP)/Gefle IF (SWE)

FC Dinamo Minsk (BLR)/NK Lokomotiva Zagreb (CRO) v Trabzonspor AŞ (TUR)/Derry City FC (IRL)


IL Hødd (NOR)/FC Aktobe (KAZ) v Breidablik (ISL)/SK Sturm Graz (AUT)


FC Levadia Tallinn (EST)/CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu (ROU) v PFC Beroe Stara Zagora (BUL)/Hapoel Tel-Aviv FC (ISR)


HNK Rijeka (CRO)/Prestatyn Town FC (WAL) v NK Olimpija Ljubljana (SVN)/MŠK Žilina (SVK)

WKS Śląsk Wrocław (POL)/FK Rudar Pljevlja (MNE) v Club Brugge KV (BEL)


Randers FC (DEN) v FK Jagodina (SRB)/FC Rubin Kazan (RUS)


Tromsø IL (NOR)/FC İnter Bakı (AZE) v FC Differdange 03 (LUX)/FC Utrecht (NED)


Asteras Tripolis FC (GRE) v SK Rapid Wien (AUT)

IFK Göteborg (SWE)/AS Trenčín (SVK) v FC Astra Ploieşti (ROU)/AC Omonia (CYP)


VMFD Žalgiris (LTU)/FC Pyunik (ARM) v FC Honka Espoo (FIN)/KKS Lech Poznań (POL)


Motherwell FC (SCO) v FC Kuban Krasnodar (RUS)


HŠK Zrinjski (BIH)/PFC Botev Plovdiv (BUL) v VfB Stuttgart (GER)

GD Estoril-Praia (POR) v Hapoel Ramat Gan FC (ISR)


FK Vojvodina (SRB)/Budapest Honvéd FC (HUN) v Bursaspor (TUR)


Skoda Xanthi FC (GRE)/Linfield FC (NIR) v KR Rejkyavík (ISL)/R. Standard de Liège (BEL)


AC Sparta Praha (CZE)/BK Häcken (SWE) v FC Thun (SUI)/FC Chikhura Sachkhere (GEO)


Valletta FC (MLT)/FC Minsk (BLR) v Rosenborg BK (NOR)/Saint Johnstone FC (SCO)

 

ilk maçlar 1 Ağustos′da rövanş maçları 8 Ağustos′da oynanacak

Not: 1. eşleşmenin galibi 2. eşlemenin galibinin rakibi oluyor

sporht

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
447 Kere Okundu
       Yorumlar  
Henüz Yorum Eklenmemiş.
İlk Yorumu Siz Ekleyiniz.

 

Arama
İle Göre Bak