Abonelik
E-gazete
  31 Temmuz 2014 Perşembe
Ana Sayfa Güncel Yurt Haber Yazarlar Dünya Ekonomi Kültür Sanat Spor Medya-Politik Eğitim Otomobil Bilim ve Teknik Lahika Görüş
 

12 14 16 18

ERPA’nın Umre Kampanyası’nda mutlu son 01.04.2011
“PARASI olan değil, nasibi olan gidiyor” sloganıyla yaklaşık dört aydır devam eden ERPA’nın Umre Kampanyası’nda mutlu sona ulaşıldı. Kampanyanın çekilişleri, 30 Martta Ümraniye Asya Park AVM’de noter huzurunda gerçekleştirildi ve 10 ERPA müşterisi umre heyecanını yaşamaya hak kazandı. Çekilişte ayrıca, 10 kişiye LCD televizyon, 10 kişiye de sulu süpürge hediye edildi.
 
ERPA’nın Fatih Merkez, ASYA Park, Esenler mağazalarından 100 lira ve üzeri alış veriş yapanlar için çekilişe hak kazandıkları Umre Kampanyasına binlerce katılım oldu. Resulullah (asm) ve Mukaddes Toprakların sevgisiyle kampanyaya katılan binlerce vatandaş, çekilişte hazır bulunup bu heyecanı doyasıya yaşadı.
ERPA Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ede, kampanyalarına ilginin beklediklerinin çok üzerinde gerçekleştiğini belirterek, “İnsanların Resulullah (asm), Mekke ve Medine sevgisiyle kampanyamıza gösterdiği teveccüh bizleri sevindirdi. İnşaallah bundan sonra alternatif kampanyalarımızla alış verişte farklılığın adresi olacağız. Çekilişte kazanan müşterilerimizi en kıza zamanda mukaddes beldelere yolcu edeceğiz” dedi.  Ede, erpa.com.tr adresinden de yurdun her tarafından müşterilerin alış veriş yapabileceğini belirterek, “ERPA olarak sattığımız malın arkasında durduğumuzu müşteri memnuniyetine önem verdiğimizi çok net olarak ifade ederiz” diye konuştu. Ede, tamamen yerli sermayeyle kurulmuş olan ERPA’nın, yapacağı çalışmalar, alış veriş teknikleri ve farklı kampanyalarıyla yerli sermayenin gururu olmaya devam edeceğini dile getirdi. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1360 Kere Okundu
       Yorumlar  
Henüz Yorum Eklenmemiş.
İlk Yorumu Siz Ekleyiniz.

 

Yangın sezonunda kritik günlere dikkat!
Adana Orman Bölge Müdürü Abdurrahman Ace...
31.07.2014
Erciyes’te Filistin için duâ edildi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Erciye...
31.07.2014
Acıya ve kedere ortak oluyorlar
Ankara Mamak Belediyesi Cenaze İşleri Mü...
31.07.2014
Ambulans helikopter yine imdada yetişti
Ağır havale nöbeti geçiren 2,5 yaşındaki...
31.07.2014
Bafra’da geleneksel bayram yemeği
Samsun’un Bafra ilçesinde Bafra Lokantac...
31.07.2014
Uyarılar fayda etmiyor!
Sakarya’nın Karadeniz’e sahili bulunan K...
31.07.2014
Arama
İle Göre Bak