Abonelik
E-gazete
  2 Ekim 2014 Perşembe
Ana Sayfa Güncel Yurt Haber Yazarlar Dünya Ekonomi Kültür Sanat Spor Medya-Politik Eğitim Otomobil Bilim ve Teknik Lahika Görüş
 

12 14 16 18

ERPA’nın Umre Kampanyası’nda mutlu son 01.04.2011
“PARASI olan değil, nasibi olan gidiyor” sloganıyla yaklaşık dört aydır devam eden ERPA’nın Umre Kampanyası’nda mutlu sona ulaşıldı. Kampanyanın çekilişleri, 30 Martta Ümraniye Asya Park AVM’de noter huzurunda gerçekleştirildi ve 10 ERPA müşterisi umre heyecanını yaşamaya hak kazandı. Çekilişte ayrıca, 10 kişiye LCD televizyon, 10 kişiye de sulu süpürge hediye edildi.
 
ERPA’nın Fatih Merkez, ASYA Park, Esenler mağazalarından 100 lira ve üzeri alış veriş yapanlar için çekilişe hak kazandıkları Umre Kampanyasına binlerce katılım oldu. Resulullah (asm) ve Mukaddes Toprakların sevgisiyle kampanyaya katılan binlerce vatandaş, çekilişte hazır bulunup bu heyecanı doyasıya yaşadı.
ERPA Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ede, kampanyalarına ilginin beklediklerinin çok üzerinde gerçekleştiğini belirterek, “İnsanların Resulullah (asm), Mekke ve Medine sevgisiyle kampanyamıza gösterdiği teveccüh bizleri sevindirdi. İnşaallah bundan sonra alternatif kampanyalarımızla alış verişte farklılığın adresi olacağız. Çekilişte kazanan müşterilerimizi en kıza zamanda mukaddes beldelere yolcu edeceğiz” dedi.  Ede, erpa.com.tr adresinden de yurdun her tarafından müşterilerin alış veriş yapabileceğini belirterek, “ERPA olarak sattığımız malın arkasında durduğumuzu müşteri memnuniyetine önem verdiğimizi çok net olarak ifade ederiz” diye konuştu. Ede, tamamen yerli sermayeyle kurulmuş olan ERPA’nın, yapacağı çalışmalar, alış veriş teknikleri ve farklı kampanyalarıyla yerli sermayenin gururu olmaya devam edeceğini dile getirdi. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1412 Kere Okundu
       Yorumlar  
Henüz Yorum Eklenmemiş.
İlk Yorumu Siz Ekleyiniz.

 

Ağrı Gençlik Merkezi mezarlıkları temizledi
Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür...
02.10.2014
Mescid-i Aksa’da da payınız olsun
Yüzde 70’i yoksulluk sınırı altında yaşa...
02.10.2014
Etler bekletildikten sonra tüketilmeli
Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Aks...
02.10.2014
Zekâları oyunla geliştirilecek
Samsun’un Bafra ilçesinde Mucit Beyinler...
02.10.2014
Baklavacıların ‘tatlı’ mesaisi başladı
Yaklaşan Kurban Bayramı’nın en yoğun tel...
02.10.2014
Cezaevine girmek yerine çalışacaklar
İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı ile Büyükş...
02.10.2014
Karacabey’de uyuşturucu operasyonu
Bursa’nın Karacabey ilçesinde düzenlenen...
02.10.2014
Okul servislerine sıkı denedim
Osmaniye Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü ...
02.10.2014
Arama
İle Göre Bak