31 Temmuz 2009 ASYA'NIN BAHTININ MİFTAHI , MEŞVERET VE ŞÛRÂDIR İletişim Künye Abonelik Reklam Bugünkü YeniAsya!

Eski tarihli sayılar

Günün Karikatürü
Dergilerimiz

Sultan Park’ta hayat başlıyor

Sultanlar Sultanlar Grup şirketlerinden Sultanlar Yapı Endüstri A. Ş tarafından İstanbul Kurtköy’de inşa edilen Sultan Park’ta hayat başlıyor.

Sultanlar Yapı Endüstri A. Ş’nin tamamen kendi öz kaynaklarıyla geliştirip tamamladığı Sultan Park projesi 5 Blok 110 konuttan oluşuyor. Projedeki 110 konutun 80 adeti satılmış durumda. Evler, Ekim ayından itibaren sahiplerine teslim edilecek ve Sultan Park’ta hayat başlayacak.

İstanbul’un son yıllarda en çok dikkat çeken gelişme bölgelerinden biri olan Kurtköy’de gerçekleştirilen Sultan Park projesinin en önemli özelliği, Sabiha Gökçen Havaalanı’na, Formula1 pistine, Viaport ve Atlantis alış veriş merkezlerine olan yakınlığı. Havaalanı sebebiyle önü açık olan ve kapanmaz bir manzarası bulunan Sultan Park, 29 Ekim 2009’da Sabiha Gökçen’deki uluslar arası terminalin harekete geçmesi, yerli ve yabancı bir çok havayolu şirketinin uçuşa başlaması dolayısıyla konut talebinin artması ile değerini arttıracak ve yatırımcılar için doğru bir tercih olacak.

Havayolu çalışanlarının da büyük ilgi gösterdiği Sultan Park projesi, birinci sınıf kaliteli malzeme ile inşa edildi. Coria marka tezgâh, Frankie davlumbaz ve set üstü ocak, mutfakların hayat kalitesini arttırırken, yemek yapmayı da ayrı bir keyif haline getirecek. Sultanlar Yapı Endüstri A. Ş’nin arsa sahipleriyle kat karşılığı yaptığı anlaşma ve tamamen kendi öz sermayesiyle tamamladığı Sultan Park’ta geniş yeşil alanlar, spor sahaları, çocuk oyun alanları, süs havuzları ve parklar bulunuyor. Sultan Park’ta yaşayacak olanların sahip olacağı en büyük avantajlardan biri de site aidatlarının düşük olması. Her biri 9 kattan oluşan blokların hepsinde kapalı otopark imkânı da bulunuyor.

Büyük bir yatırım fırsatı sunan Sultan Park’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 büyüklüğünde daire seçenekleri bulunuyor. Konutların metrekare fiyatı ise ortalama 1672 TL. Sultan Park projesiyle ilgili olarak www.sultanpark.net adresinden veya Sultan Park Satış Ofisi’nin 0 216 482 86 87 numaralı telefonundan bilgi alınabiliyor.

31.07.2009

 
Sayfa Başı  Yazıcıya uyarla  Arkadaşıma gönder  Geri

Başlıklar

  Benzin zammı düzelmeyi geciktirir

  Reformlar yapılmadan sıkıntılar bitmez

  Petrol, 4 dolar düştü

  Motorlu Taşıtlar Vergisi’nde son gün

  365 bin konutun 213 bini kat mülkiyeti aldı

  Sultan Park’ta hayat başlıyor

  Döviz rezervinde artış

  En düşük memur emekli maaşı 842 lira

  Turist sayısı yerinde saydı, gelir azaldı

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Mehmet Kutlular’ın STV Haber’deki programını izlemek için tıklayın.
Dergilerimize abone olmak için tıklayın.
Hava Durumu
Yeni Asya Gazetesi, Yeni Asya Medya Grubu Yayın Organıdır.