Click Here!
      "Gerçekten" haber verir 21 Haziran 2006

Eski tarihli sayılar

Görüş, teklif ve
eleştirilerinizi
[email protected]
adresine bekliyoruz.
 

Spor

En iyi şov kazanmaktır

Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Parreira, takımının iyi oynamadığı şeklindeki eleştirileri cevaplayarak, Dünya Kupası'nda yapılacak şovun maçları kazanmak olduğunu söyledi

Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Carlos Alberto Parreira, takımının iyi oynamadığı şeklindeki eleştirileri cevaplayarak, Dünya Kupası'nda yapılacak şovun maçları kazanmak olduğunu söyledi. Parreira, Brezilya Futbol Federasyonu'nun (CBF) internet sitesine yaptığı açıklamada, ''Dünya Kupası'nda yapılacak şov, maçları kazanmaktır. Şov yapmak istiyorsanız rakibinizle anlaşmanız gerekiyor. Rakibe karşılaşmada alınacak 3 puanın değeri olmadığını, bunun bir Dünya Kupası olmadığını ve yenilenin ülkesine dönmeyeceğini söylemeniz gerekir'' dedi.

Parreira, Brezilya'ya karşı oynayan tüm takımların oyun şekillerini değiştirdiğini ve güçlü bir savunmayla oynadığını belirtti. Brezilya'nın son 5 ya da 6 maçında gol yemediğini ifade eden Parreira, defansın görevini yerine getirdiğini kaydetti.

Arjantin Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Cesar Luis Menotti, Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Jürgen Klinsmann'ın oyun tarzından çok etkilendiğini söyledi. Menotti, ''Yeni Klinsmann stilinden bazı şeyler duymuştum. Ancak gördüğüm kadarıyla Klinsmann stili tarihi bir devrim'' şeklinde konuştu. Almanya'nın Dünya Kupası'nın sürprizi olduğunu ifade eden Menotti, önemli olanın Almanya'nın turnuvada ne kadar ilerleyebileceği değil, bıraktığı izlenim olduğunu kaydetti.

21.06.2006

 
Sayfa Başı  Yazıcıya uyarla  Arkadaşıma gönder  Geri

 

Bütün haberler

Başlıklar

  En iyi şov kazanmaktır

  Aziz Yıldırım Fener'e hayırlı olsun

  G.Saray bayrağı köprüden indirildi

  Zidane hocasıyla konuşmuyor

  G.Saraylı Mehmet Kayseri Erciyes'te

  İspanyol kulüpleri Mirsad'ın peşine düştü

  Emre'nin ismi salona verildi

  İstanbulspor satışa çıkıyor

  Ankaraspor, Almanya'dan kulüp satın aldı

 Son Dakika Haberleri
Kadın ve Aile Dergisi Çocuk Dergisi Gençlik Dergisi Fikir Dergisi
Ana Sayfa | Dünya | Haberler | Görüş | Lahika | Basından Seçmeler | Yazarlar
Copyright YeniAsya 2004