20 Nisan 2010 ASYA'NIN BAHTININ MİFTAHI , MEŞVERET VE ŞÛRÂDIR Mobil İletişim Künye Abonelik Reklam Bugünkü YeniAsya!

Eski tarihli sayılar

Günün Karikatürü
Gün Gün Tarih
Dergilerimiz

Mehmet YAŞAR

Bizim Radyo’da bahar


A+ | A-

Baharla her yer ve adeta her şey yeniden hayat bulurken, ‘Hayat Frekansı’ Bizim Radyo’da da baharla birlikte gelen maddîve manevî güzelliklerin sevinci yaşanıyor.

İlk yazımızda Bediüzzaman Said Nursi’nin vefatının 50. yılı münasebetiyle, her yıl olduğu gibi bu Mart ayında da Bizim Radyo’da gerçekleştirdiğimiz ve Nisan ayı içinde de devam eden programlarımızdan bahsetmiştik. Gerçekleştirdiğimiz bu yayınlardan sonra dinleyicilerimizden özellikle Bediüzzaman Said Nursi ve Risale-i Nurlar hakkında fazla bilgi sahibi olmayanların bu programlardan fazlasıyla istifade ettiklerini belirtmeleri bizleri oldukça mutlu etti. 50. yıl özel programlarımızla ilk defa bizleri tanıyan dinleyicilerimizin ve bizleri sürekli takip eden dostlarımızın bizlere gönderdiği mesajlardan bazılarını sizlerle de paylaşmak istiyoruz:

Erkut Turan:

“Allah razı olsun çok güzel bir programlar sunuyorsunuz. Konu Bediüzzaman olunca bambaşka tadı oluyor. Teşekkürler iyi çalışmalar. Selam ve dua ile…”

İbrahim Sağır:

“Yapmış olduğunuz çalışmalarla Said Nursi gibi, bu milletin önemli değerlerini insanlara unutturmadığınız için sizleri tebrik ediyorum.”

Hatice Yılmaz:

“Sabah radyonuzu açtıktan sonra inanın gece uyurken bile açık bırakıyorum. Radyonuzu dinlerken yüreğimin huzur dolduğunu hissediyorum. Her bir programınız ayrı bir güzel. Allah hepinizden razı olsun.”

Türkiye’nin dört bir köşesinden hatta Rusya ve Amerika gibi ülkelerden gelen mesajların varlığı, sesimizin gittiği yerleri bilmek bizleri daha da şevklendiriyor ve heyecanladırıyor.

Böylesi istifadeye medar olan programların gerçekleşmesinde emeği geçen tüm programcı ve teknik ekibime teşekkürlerimizi, Bizim Radyo’nun gönül dostları olan sizlere de vermiş olduğunuz destekten ötürü şükranlarımızı sunuyoruz.

Sizlerden gelen destek, kuruluş amacı ve hedefi doğrultusunda yapılan bu yayıncılığın daha da ileriye gideceğine olan inancımızı daha da artıyor.

Bu inancın verdiği güç ve enerjiyle Nisan ayında idrak edilen Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde Peygamber Efendimizi daha da iyi tanıyabilmek amacıyla radyomuzda özel programlar başlattığımızı da hatırlatmak isteriz. Şunu da hemen belirtelim ki, yeni yapım ve programlarla Bizim Radyo, yenilenme ve tazelenme zamanı olan baharın coşkusuna eşlik etmek için hazırlıklarına devam ediyor. Bu hazırlıklar hakkında bir sonraki yazımızda sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Hepimizin malumudur ki, radyo yayıncılığı sadece muhtevadan ibaret değildir. Kaliteli bir yayıncılık için, teknik ekipman olarak da yeterli düzeyde olunması gerekir. Bu çerçevede yönetimimizin verdiği güçlü destekle mevcut teknik alt yapımıza yönelik ciddi yatırımların gerçekleştiğini sevinçle ifade etmek isteriz.

Yayın içeriğinin kalitesi, teknik donanımın gücüyle radyo yayıncılığında artık belli bir yeri olan Bizim Radyo, inşallah sizlerinde desteğiyle daha geniş kitlelere ulaşacaktır. Bizi hiç dinlememiş olanlara, varlığımızdan haberi olmayanlara mutlaka radyomuzu dinletelim ve tavsiye edelim.

Her türlü görüş ve önerilerinizi [email protected] elektronik posta adresine bekliyoruz.
Gündemin nabzını tutmak için tıklayın!
www.sentezhaber.com

20.04.2010

E-Posta: [email protected]


 
Sayfa Başı  Geri


Önceki Yazıları

Bütün yazılar

YAZARLAR

  Abdil YILDIRIM

  Abdullah ERAÇIKBAŞ

  Abdullah ŞAHİN

  Ahmet ARICAN

  Ahmet BATTAL

  Ahmet DURSUN

  Ahmet ÖZDEMİR

  Ali FERŞADOĞLU

  Ali OKTAY

  Ali Rıza AYDIN

  Atike ÖZER

  Baki ÇİMİÇ

  Banu YAŞAR

  Cevat ÇAKIR

  Cevher İLHAN

  Elmira AKHMETOVA

  Fahri UTKAN

  Faruk ÇAKIR

  Fatma Nur ZENGİN

  Gökçe OK

  Gültekin AVCI

  H. Hüseyin KEMAL

  H.İbrahim CAN

  Habib FİDAN

  Hakan YALMAN

  Halil USLU

  Hasan GÜNEŞ

  Hasan YÜKSELTEN

  Hüseyin EREN

  Hüseyin GÜLTEKİN

  Kadir AKBAŞ

  Kazım GÜLEÇYÜZ

  M. Ali KAYA

  M. Latif SALİHOĞLU

  Mehmet C. GÖKÇE

  Mehmet KAPLAN

  Mehmet KARA

  Mehmet YAŞAR

  Mehtap YILDIRIM

  Meryem TORTUK

  Mikail YAPRAK

  Murat ÇETİN

  Muzaffer KARAHİSAR

  Nejat EREN

  Nurullah AKAY

  Osman GÖKMEN

  Osman ZENGİN

  Raşit YÜCEL

  Recep TAŞCI

  Rifat OKYAY

  Robert MİRANDA

  Ruhan ASYA

  S. Bahattin YAŞAR

  Saadet BAYRİ

  Saadet TOPUZ

  Said HAFIZOĞLU

  Saliha FERŞADOĞLU

  Sami CEBECİ

  Selim GÜNDÜZALP

  Semra ULAŞ

  Suna DURMAZ

  Süleyman KÖSMENE

  Umut YAVUZ

  Vehbi HORASANLI

  Yasemin GÜLEÇYÜZ

  Yasemin YAŞAR

  Yeni Asyadan Size

  Zafer AKGÜL

  Ümit KIZILTEPE

  İbrahim KAYGUSUZ

  İslam YAŞAR

  İsmail BERK

  İsmail TEZER

  Şaban DÖĞEN

  Şükrü BULUT

Dergilerimize abone olmak için tıklayın.
Hava Durumu

Yeni Asya Gazetesi, Yeni Asya Medya Grubu Yayın Organıdır.
Kurumsal Linkler: Risale-i Nur Kongresi - Bediüzzaman Haftası - Risale-i Nur Enstitüsü - Yeni Asya Vakfı - Yeni Asya Gazetesi - Bizim Radyo
Sentez Haber - Yeni Asya Neşriyat-Promosyon - Köprü Dergisi - Bizim Aile - Can Kardeş - Genç Yaklaşım