Click Here!
      "Gerçekten" haber verir 29 Mayıs 2007

Eski tarihli sayılar

Görüş, teklif ve
eleştirilerinizi
okurhatti@yeniasya.com.tr
adresine bekliyoruz.
 

Spor

Tuncay-Alex kalacak

Fenerbahçe başkan vekili Nihat Özdemir, "Tuncay ve Alex'in takımda kalması için gerekli tüm mücadeleyi vereceğiz. Zico, gelecek sezon daha başarılı olacaktır. Taraftar Avrupa'da başarı bekliyor. Geçen yıl kıyısından döndüğümüz Şampiyonlar Ligi'ne katılıp, ilerlemek istiyoruz" dedi.

Fenerbahçe'de başkan vekili Nihat Özdemir, katıldığı tenis turnuvasında şampiyonluğu kazandı. Nihat Özdemir, gündeme ilişkin açıklamalarda da bulunarak, sözleşmesi sona eren sarı-lacivertli ekibin yıldız oyuncuları Tuncay ve Alex'in takımda kalmaları için tüm mücadeleyi vereceklerini söyledi. Nihat Özdemir, vefat eden Fenerbahçe eski kongre üyelerinden Levent Güray adına düzenlenen tenis turnuvasında çiftler kategorisinde şampiyonluğa ulaştı. 34 bayan ve 86 erkek sporcunun katıldığı turnuvada, partneri Umut Yurtoğlu ile rakiplerini bir bir mağlup eden Nihat Özdemir, finalde İbrahim Uyar-Erdal Eren çiftini 2-1 yenerek şampiyon oldu.

YENİ TRANSFER OLACAK

Final maçı öncesinde soruları cevaplayan Nihat Özdemir, gelecek yıllarda Fenerbahçe'ye tenis branşını da açabileceklerini ifade etti. Amatör branşlara ilerleyen yıllarda yatırım yapabileceklerini dile getiren Özdemir, gelecek yıllarda sponsorların yardımıyla Hamza Yerlikaya ve Halil Mutlu gibi sporculara Fenerbahçe forması giydirebileceklerini söyledi. Nihat Özdemir, taraftarların büyük bir merakla beklediği transferlerle ilgili olarak konuşmanın henüz erken olduğunu belirterek, "Transfer konusunda isim konuşmuyoruz. Transferler gerçekleşince Fenerbahçe Kulübü olarak bunları açıklayacağız. Hem yurtiçinden hem de yurtdışından transferlerimiz olacak. Transferlerle ilgili olarak bir şey söylemek için henüz erken. Lig daha yeni bitti. Şu anda şampiyonluğumuzu kutluyoruz" dedi.

Özdemir, sözleşmeleri sona eren sarı-lacivertli ekibin yıldız oyuncuları Tuncay ve Alex'in takımda kalmaları için tüm mücadeleyi vereceklerinin altını çizerek, "Tuncay ve Alex'i bırakmak istemiyoruz. Fenerbahçe taraftarları gelecek sezonda Tuncay ve Alex'in sarı-lacivertli formayı giymesini istiyor. Bunun için gerekli mücadeleyi yapacağız. İki futbolcuyla olana görüşmelerimiz halen devam ediyor" diye konuştu.

HEDEFİMİZ AVRUPA'DA BAŞARI

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico'nun Türkiye'deki ilk yılında başarılı olduğunu ve bu başarısını gelecek sezon daha ileriye taşıyacağına inandığını belirten Nihat Özdemir, "Zico, Türkiye'de ilk yılını geçirdi ve buna rağmen başarılı oldu. Zico'nun ilk yılına 'alışma dönemi' diyebiliriz. Zico, gelecek sezon daha başarılı olacaktır" ifadelerini kullandı. Nihat Özdemir, gelecek sezon en büyük hedeflerinin Avrupa Kupaları'nda başarılı olmak olduğunu belirterek, "Geçen sene kıyısından döndüğümüz Şampiyonlar Ligi'nde ilk olarak ön elemeyi geçmek istiyoruz. Şampiyonlar Ligi'ne katıldıktan sonra ilerlemek en büyük hedefimiz. Taraftarlarımız, bizden Avrupa'da başarı bekliyor. Bizde, Avrupa'da başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız" şeklinde konuştu.

29.05.2007

 
Sayfa Başı  Yazıcıya uyarla  Arkadaşıma gönder  Geri

 

Bütün haberler

Başlıklar

  Fatih Terim: Avrupa'ya mutlaka gideceğim

  Edremit'te başpehlivan Ekrem Yavuz

  Korkmaz bıraktı

  Gözünüz aydın!

  Tuncay-Alex kalacak

  MHK'nın 3 gözde hakemi

  A Millî Takımın yenileri çok mutlu

  Ümit Özat: Köln'de başarılı olacağım

  İnamoto yeni takım arıyor

  Konyalı Tayfun Ankaraspor'da

  Fransa Açık'a yağmur engeli

  İşte centilmenlik bu!


 Son Dakika Haberleri
Kadın ve Aile Dergisi Çocuk Dergisi Gençlik Dergisi Fikir Dergisi
Ana Sayfa | Dünya | Haberler | Görüş | Lahika | Basından Seçmeler | Yazarlar
Copyright YeniAsya 2004