Click Here!
      "Gerçekten" haber verir 04 Haziran 2006

Eski tarihli sayılar

Görüş, teklif ve
eleştirilerinizi
okurhatti@yeniasya.com.tr
adresine bekliyoruz.
 

Spor

Hakan Şükür ve Sabri çorbacıda taciz edildi

Antalya'nın Alanya ilçesinde şampiyonluk kutlamasına katılan Galatasaraylı futbolcular Hakan Şükür ve Sabri Sarıoğlu, iki gencin sözlü tacizine uğradılar.

Alanya'da Galatasaraylılar Platformu'nun, ''20.45 Gecesi'' adı altında düzenlediği şampiyonluk kutlamasına katılan Hakan Şükür ve Sabri Sarıoğlu, kutlamalar sonrasında taraftarla birlikte diskoya giderek bir süre eğlendiler.

İki futbolcu, Galatasaray Kongre Üyesi ve Alanyalı işadamı Hilmi Tokuş'un daveti üzerine, disko çıkışında çorbacıya gitti. Burada, yan masada oturan bazı gençler futbolculardan imza isterken, bir başka masada oturan iki genç ise sözlü tacizde bulundu. Masadaki gençlerden biri ''Biz Ankaragüçlüyüz. İmza şov yapmanıza gerek yok, imzanın iyisini biz atarız'' diye konuşunca, futbolcuların masasında bulunan bir kişi gençlere karşılık verdi. Bunun üzerine arbede yaşandı.

Yaşanan arbedede Sabri Sarıoğlu'nun gömleği yırtılırken, gençler lokantadan güçlükle çıkarıldı. Gençlerin, lokanta dışında da sataşmaları devam edince Hakan Şükür, gençlerin yanına giderek, yaptıklarının yanlış olduğunu söyledi. Bu arada futbolcuların yanında bulunan kişilerle, sözlü sataşan gençler arasında yine arbede yaşandı.Bunun üzerine iki futbolcu, lokantadan ayrılarak otellerine döndüler.

04.06.2006

 
Sayfa Başı  Yazıcıya uyarla  Arkadaşıma gönder  Geri

 

Bütün haberler

Başlıklar

  Tribünler niye boş?

  Nihat: Milli Takımı ço iyi bir gelecek bekliyor

  F.Bahçe'de transferleri yeni antrenör yapacak

  Roberts: Beşiktaş'a gelirim

  Hakan Şükür ve Sabri çorbacıda taciz edildi

  Kupada ilk maç Cumaya

  Galatasaray'da eğlenceye devam

  Trabzonspor'un kupalarına şaşırdı

 Son Dakika Haberleri
Kadın ve Aile Dergisi Çocuk Dergisi Gençlik Dergisi Fikir Dergisi
Ana Sayfa | Dünya | Haberler | Görüş | Lahika | Basından Seçmeler | Yazarlar
Copyright YeniAsya 2004