Click Here!
      "Gerçekten" haber verir 11 Haziran 2006

Eski tarihli sayılar

Görüş, teklif ve
eleştirilerinizi
okurhatti@yeniasya.com.tr
adresine bekliyoruz.
 

Haberler

Ağar, güvence verdi

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, ‘’Bizim iktidarımızda, üniversite eğitimindeki özgürlük hiçbir zaman kısıtlanamaz’’ dedi.

Ağar, Bartın’da, partisinin il başkanlığının olağan genel kurulunun gerçekleştirildiği Belediye Sosyal Tesisleri önündeki seçim otobüsünden vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada, Türkiye’nin 232 milyar dolar borcunun 353 milyar dolara yükseldiğini savundu. Esnaf ve çiftçinin yanı sıra emeklinin desteğini alarak iktidar olanların halkı unuttuğunu iddia eden Ağar, şunları kaydetti:

‘’Hiç kimsenin, holding ve medya patronlarının arkasına sığınmadan siyaset yapıyoruz. Partimizi her dönem iktidara taşıyanların, gözyaşlarını içine akıtarak hizmette bulunanlar ile (vatan sağ olsun) diyenlerin hükümeti olmayı Allah bize nasip etsin. Bizim olduğumuz Türkiye’de işsizlik, piyasada durgunluk ve geçinemeyen emekliler olamaz. Adalet ve huzur da yaşanır. Bizim iktidarımızda, üniversite eğitimindeki özgürlük hiçbir zaman kısıtlanamaz. Başörtüsü takan da takmayan da bizim çocuklarımızdır. Hiç kimse kıyafetlerinden dolayı hakir görülemez. Bu topraklar içinde doğup büyüyen herkesin özgürlüklerini korumak, partimizin işidir.’’

Türkiye’nin her yerini dolaşıp vatandaşların sorunlarına çözüm bulmaya çalıştıklarını ifade eden DYP lideri Ağar, şöyle konuştu:

‘’Ülkemizin dağlarında silah sesleri değil, kuş sesleri olacak. Bu topraklarda doğan ve büyüyen hiç kimse kendi devletine silah çekme yanlışı içinde asla olmayacaktır. Bu bayrağımız, toprağımız ve Türkiye Cumhuriyeti ebediyete kadar yaşayacak. Ülkemizi, dünyanın en büyük devleti yapacağız. Komplolarla bizi bölmeye çalışan zıtlanmalara izin vermeyeceğiz. Aciz iktidar da olmayacağız. Türkiye’nin rencide edilen gururunu yüceltmek, dünya devleti yapabilmek ve silahların patlamadığı ülke haline getirebilmeye çalışacağız.’’

/ BARTIN

11.06.2006

 
Sayfa Başı  Yazıcıya uyarla  Arkadaşıma gönder  Geri

 

Bütün haberler

Başlıklar

  Müzakereler sıkıntılı geçecek

  Avusturya: Rum engeli aşılacak

  Sorunlar olabilir, ama biz dostuz

  Gül: Ege, barış denizi olacak

  Yasağa karşı 60 hafta

  Darbelere çizgi darbesi

  Yetimler Yeni Asya’da

  Öğrenciler gelecekten kaygılı

  Mecburî hizmette mağduriyet yok

  Çetelerle kaosa sürükleniyoruz

  Arınç, Arnavutluk yolcusu

  Anketlerde parayı veren düdüğü çalıyor

  İki terörist ölü ele geçirildi

  Ağar, güvence verdi

  Din eğitiminin içi boşaltılıyor

  34 gazeteciye “Altın Yıl” ödülü

  Belediyeden turiste yardım

  Hakkari’de deprem paniği

  Öğrencilere hediye

 Son Dakika Haberleri
Kadın ve Aile Dergisi Çocuk Dergisi Gençlik Dergisi Fikir Dergisi
Ana Sayfa | Dünya | Haberler | Görüş | Lahika | Basından Seçmeler | Yazarlar
Copyright YeniAsya 2004