Click Here!
      "Gerçekten" haber verir 07 Temmuz 2006

Eski tarihli sayılar

Görüş, teklif ve
eleştirilerinizi
okurhatti@yeniasya.com.tr
adresine bekliyoruz.
 

Spor

Zico mesaiye başladı

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörüZico, sarı-lacivertli takımın sabah antrenmanı öncesi futbolcularla yaptığı toplantıda ''Ben size bütün tecrübelerimi aktaracağım ama unutmayın ki başarıyı siz sağlayacaksınız. Bu büyük kulübü 100. yılında hak ettiği yere hep birlikte taşıyacağız'' dedi.

Brezilyalı teknik adam, incelemeler yaptığı Samandıra Tesisleri içindeki her bölüm için yetkililerden detaylı bilgi aldı. Kendi çalışacağı odayı, kondisyon salonunu, soyunma odalarını ve antrenman sahalarını dikkatli bir biçimde inceleyen Zico, çok etkilendiğini dile getirerek, ''Hiçbir eksik yok. Her şey düşünülmüş. Burası mükemmel bir kamp tesisi'' dedi.

Zico, tesislerdeki turun ardından, sabahki antrenman öncesi oyuncular ve teknik kadroyla bir toplantı yaptı. Kulüp asbaşkanı Mahmut Uslu, idari menajer Volkan Ballı ve Celaleddin Bilgiç'in de bulunduğu toplantıda Zico'nun, futbolculara yönelik konuşmasında şu ifadeleri kullandığı bildirildi: ''Ben size bütün tecrübelerimi aktaracağım ama unutmayın ki başarıyı siz sağlayacaksınız. Bu büyük kulübü 100. yılında hak ettiği yere hep birlikte taşıyacağız. Herkes sorumluluğunun bilincinde olacak. Ben de bu düşünceyle görevime başlıyorum. Birçoğunuzu yakından tanıyorum. Kısa sürede herkesi yakından tanıyıp, çözeceğim. Çünkü birebir ilişkilere çok önem veririm. Birlikte güzel bir sezon geçireceğimizi umut ediyorum.''

Öte yandan Fenerbahçe Kulübü, ''Zico'' lakaplı Brezilyalı teknik direktör Arthur Antunes Coimbra ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Zico, imza töreninde yaptığı açıklamada, Avrupa'nın en büyük kulüplerinden birinde çalışacak olmaktan ve Fenerbahçe'nin kendisini seçmesinden dolayı büyük bir heyecan duyduğunu ifade etti.

07.07.2006

 
Sayfa Başı  Yazıcıya uyarla  Arkadaşıma gönder  Geri

 

Bütün haberler

Başlıklar

  Zico mesaiye başladı

  FIFA'daki ceza indiriminin perde arkası

  Paris'teki kutlamalarda 1 Türk öldürüldü

  Fikstür çekiliyor

  34'lük Zidane kupada Fransa'yı finale taşıdı

  Fatih Tekke fıtık ameliyatı oldu

  Beşiktaş Türk takımları içinde en başarılısı oldu

  Kerem Tunçeri kadrodan çıkarıldı

  Ata sporu güreşe sponsor aranıyor

  Zico bilmecesi

 Son Dakika Haberleri
Kadın ve Aile Dergisi Çocuk Dergisi Gençlik Dergisi Fikir Dergisi
Ana Sayfa | Dünya | Haberler | Görüş | Lahika | Basından Seçmeler | Yazarlar
Copyright YeniAsya 2004